Perfumy Tom Ford

Co charakteryzuje zapachy tej marki? Jakie dzięki nim możesz sprawić wrażenie? Jak powinna pachnieć kobieta, która pragnie wyrazić swoją marzycielską osobowość? Czy mężczyzna może używać zapachu z silną nutą róży? W poniższym tekście piszemy na temat perfum Toma Forda – sprawdź, czy są dla Ciebie.

Zapach elegancji

Tom Ford to perfumy dla osób lubiących elegancję. Chcesz czuć się modnie, ale zarazem lubisz minimalizm i klasyczne kroje oraz wzory na swoich ubraniach? Perfumy Toma Forda sprawią, że będziesz podobał się kobietom. To dzięki akordom skóry, które podkreślą Twój charakter. Kobiety również odnajdą coś dla siebie wśród perfum tej marki. Szczególnie te chcące uwodzić swoim pięknem i romantyzmem połączonym ze znajomością własnej wartości. Jeśli jesteś pewna siebie (albo chcesz dodać sobie tej pewności), sięgnij po ziołowo-kwiatową White Suede. Już sam, piękny w swojej prostocie przezroczysty flakonik ze złotym nadrukiem i białą zatyczką atomizera sugeruje, że jego właścicielka to osoba kierująca się w swoim życiu odpowiednimi proporcjami uczuć i rozumu. Potrafi ona prawdziwie kochać.

Romantyczny mężczyzna używa perfum Toma Forda

Mężczyzna używający Black Orchid jest silny, potrafi chronić swoją kobietę. Umie również być wobec niej czuły, a w swoim życiu kieruje się wartościami. Dama perfumująca się Rose Prick-iem będzie uważana za tę, która ceni swoją kobiecość, czerpie z niej siłę odkrywając coraz to nowsze jej pokłady w sobie. Zapach ten użyty przez mężczyznę wyróżni go spośród tłumu innych ludzi. Będzie świetny na nieformalne okazje, szczególnie na romantyczne spotkania ze swoją dziewczyną oraz wieczory we dwoje z żoną. Możesz zaszaleć i założyć do niego marynarkę w odważnym kolorze.

Dla kobiet i mężczyzn

Perfumy nie muszą dzielić się na męskie i damskie. Pokazuje nam to doskonale Tom Ford tworząc zapachy unisex. Jednym z nich jest m.in. wspomniana wyżej woda z wyraźnymi akordami róży. To elitarne perfumy dla osób, które nie boją się nowoczesnych rozwiązań. Twój mąż ma urodziny i chcesz sprawić mu przyjemność kupując perfumy, dzięki którym poczuje się wyjątkowy? Teraz już wiesz, jaką markę wziąć pod uwagę. A może chciałabyś przetestować na sobie jakąś mieszankę zapachową, której używają mężczyźni? Podobnie w przypadku panów – stosowanie wraz z partnerką tych samych perfum zadziała zbliżająco do siebie. Ponadto na niej może ona pachnieć delikatnie inaczej poprzez inny zapach naturalny skóry.

perfumy Tom Ford

Pachnij i czuj się wyjątkowo

To zatem idealne mieszanki dla osób kreatywnych, pełnych życia, radosnych, cieszących się z życia. Ci, którzy uwielbiają te zapachy, są osobami ceniącymi sobie wolność, ale też jednocześnie przywiązanie. Lubią czuć wiatr we włosach i otulenia ciepłych promieni słonecznych opalających złociście ich skórę. Osoby te potrafią okazywać miłość i lubią być blisko swojego partnera. Potrafią być naprawdę zmysłowi, ale także wspierający. Tom Ford to mieszanki zapachowe dla marzycieli, którzy wprowadzają w czyn swoje marzenia nie czekając, aż same się spełnią. Potrafią jednak być cierpliwi jeśli trzeba – szczególnie w stosunku do tych, których kochają. Swoją wyjątkowość lubią podkreślać nutami skóry, ale także pięknych, tradycyjnych kwiatów i ostrych przypraw. To sprawia, że są bardziej zapamiętywani w otoczeniu, w którym sprawiają wrażenie ludzi z silnym charakterem przyozdobionym jednak tak potrzebną empatią. Zaskakują swoimi pomysłami i powodują, że świat staje się piękniejszy.